ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNO-INFORMATYCZNYCH
im. JANA SZCZEPANIKA w ŁODZI
»ELEKTRONIK«

Oferta pracy: Staż w dziale utrzymania ruchu - Corning Optical Communications - Stryków

Corning Optical Communications jest światowym liderem w produkcji kabli światłowodowych i osprzętu dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC stanowi część Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia blisko 35.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Do naszego zakładu poszukujemy osób na:

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Absolwent technikum o profilu automatyka/elektronika/elektrotechnika

  • Dobra znajomość praktyczna Pakietu Office 2010 (zwłaszcza Excel)

  • Mile widziana znajomość sterowników programowalnych

  • Mile widziana komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w przeglądach prewencyjnych i ich optymalizacji

  • Usuwanie awarii urządzeń

  • Wdrażanie usprawnień na liniach

  • Analiza danych DUR oraz SAP

  • Sporządzanie okresowych raportów poawaryjnych

  • Sporządzanie dokumentacji z warsztatów TPM

  • Dokonywanie spisu części maszyn

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Poznanie szerokiego zakresu urządzeń/rozwiązań technicznych oraz ciągów technologicznych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Możliwości osobistego rozwoju

Prosimy o aplikowanie
mailem pod adres: rekrutacja@corning.com
(w tytule maila: Staż DUR)

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)