ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNO-INFORMATYCZNYCH
im. JANA SZCZEPANIKA w ŁODZI
»ELEKTRONIK«

Oferta pracy: Specjalisty ds. Serwisu (systemy SN) - Łódź

W związku z rozwojem naszych zakładów poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Serwisu (systemy SN). Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę, uruchamianie oraz naprawę systemów SN.

Zadania:

  • Samodzielna praca przy instalacji, modyfikacji, testach, konfiguracji, naprawach i przeglądach produktów i urządzeń średniego napięcia w tym wyłączników średniego napięcia, transformatorów, przełączników, przekaźników zabezpieczających;
  • Współpraca z klientami, dostawcami i podwykonawcami;
  • Wsparcie techniczne dla partnerów i integratorów systemów oraz przy dokumentacji projektu;
  • Prowadzenie warsztatów technicznych i szkoleń dla partnerów i klientów;
  • Udział jako wsparcie techniczne w przetargach na dostawy;
  • Bieżące wsparcie dla kierownika projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: elektrotechnika, automatyka, elektronika bądź pokrewne);
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (głównie na terenie kraju);
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielnej pracy bez nadzoru;
  • Zdolność ustalania priorytetów przy wykonywaniu zadań w uzgodnionych terminach;
  • Zorientowanie na potrzeby klienta.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: rekrutacja.lodz@pl.abb.com w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

ABB (www.abb.com) jest liderem w technologiach dla energetyki i automatyki, które pozwalają klientom przemysłowym oraz zakładom użyteczności publicznej zwiększyć swoją efektywność przy minimalizowaniu oddziaływania na środowisko. Grupa ABB zatrudnia 140 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.